Czy zastanawiali się państwo, czym tak właściwie jest wróżba? Jest to jedna z tych rzeczy, o których niby wiemy wszystko, ale kiedy przychodzi do dokładnego opisania naszej wiedzy, ubrania jej w konkretne słowa, pojawia się problem. W momencie, kiedy swoje usług oferują nam wróżki sms, warto jest sobie zadać to pytanie i poważnie na nie odpowiedzieć. Stawką jest w końcu to, czy wróżka sms uzyska nasze zaufanie, czy raczej będziemy musieli omijać ją szerokim łukiem.

Uprzedzając trochę fakty, wróżka sms to jak najbardziej przydatna i pełnowartościowa wróżka, ponieważ fakt, iż komunikuje się z nami poprzez wiadomości sms nie ma najmniejszego znaczenia. Jest to tylko i wyłącznie kwestia wygody. Nasze przeznaczenie, które próbujemy odczytać za pomocą wróżby, to rzecz niezmienna, zapisana w gwiazdach, jak to czasami się określa. Gdyby na wróżbę mógł negatywnie wpływać fakt, że jest wysyłana przez wiadomość sms, w ogóle nie byłaby to wróżba, ponieważ wróżba, podkreślmy to jeszcze raz, odwołuje się do kwestii uniwersalnych oraz niezmiennych. To jest właśnie jej wartością.

Można oczywiście dostrzec także wady takiego rozwiązania. Najważniejszą z nich jest to, że wróżka sms jest w stanie wysłać nam tylko wróżbę ogólną. W przypadku takiej komunikacji nie ma zazwyczaj możliwości specjalnego doprecyzowania naszego pytania i jeśli trapi nas konkretny problem, możemy nie dostać odpowiedzi akurat w tej kwestii. Sms to kanał komunikacji, który ma swoje wady i zalety. Trzeba to mieć na uwadze, ale trzeba też mieć świadomość, że może do nas w ten sposób trafiać wróżba pełnowartościowa.

Leave a comment