Nawet największe oczy powinny mieć właściwą oprawę. Zdrowe, długie i gęste rzęsy to coś, o czym marzy każda kobieta. Niestety, natura nie zawsze daje nam to, o czym marzymy. Wiele kobiet ma rzęsy krótkie, łamliwe, cienkie. Na szczęście aktualnie w sklepach kosmetycznych i aptekach znajdziemy specjalistyczne produkty dzięki którym rzęsy będą jak ze snu. Odpowiednio dobrane serum sprawi, że rzęsy będą wreszcie długie, gęste i przestaną wypadać. Jakie składniki zawiera dobre serum do rzęs? Jak trzeba stosować takie kosmetyki?

Składniki, po które najczęściej sięgają producenci
To, jakie składniki znajdą się w serum do rzęs zależne jest oczywiście od producenta. Wskazać można jednak te, które stosowane są najczęściej. Chodzi między innymi o bimatoprost. Jest to substancja naprawdę silnie stymulująca rzęsy do wzrostu. Jej dodatek sprawia, że serum rewelacyjnie wydłuża rzęsy, a na efekty naprawdę nie trzeba długo czekać. Podkreślić trzeba, że substancja jest bezpieczna i jej stosowanie nie wiąże się z żadnym ryzykiem.

Naprawdę często serum do rzęs zawiera również prowitaminę B5 i witaminę E. Są to składniki , które wnikają głęboko w strukturę rzęs, a {w efekcie|w konsekwencji{ poprawiają ich kondycję. Rzęsy stają się wyraźnie mocniejsze, lśniące, nie łamią się i nie kruszą. Substancją, po którą również niezwykle często sięgają producenci takich kosmetyków jest kwas hialuronowy. Głęboko nawilża on rzęsy, sprawia też, że ich powierzchnia zostaje wygładzona.

Wysokiej jakości serum do rzęs ma w swoim składzie także alantoinę. Sprawia ona, że nie należy obawiać się podrażnień i zaczerwienia bardzo wrażliwej okolicy oczu. Serum do rzęs – z uwagi na miejsce, w jakim jest aplikowane – musi być skuteczne, ale również musi być delikatne. To z tego powodu wielu producentów stawia na roślinne ekstrakty. Do tych stosowanych naprawdę często zalicza się ten z tataraku , który wykazuje działanie przeciwzapalne, a także z nagietka o działaniu regeneracyjnym. Bardzo dobrze sprawdza się również ekstrakt z lnu zapewniający ochronę przed wysuszeniem skóry. Do wyciągów, które też stosowane są w przypadku tego rodzaju kosmetyków zalicza się te z zielonej herbaty, pszenicy, nagietka, aloesu oraz palmy sabałowej.
Wśród składników aktywnych chętnie wykorzystywanych w produkcji serum do rzęs wymienić należy również nanopetydy oraz molekuły aminokwasów. To substancje nasilające działanie wydłużające rzęsy. Dzięki nim rzęsy naprawdę błyskawicznie stają także o wiele grubsze – https://www.przedluzanierzes.net.pl/ .

Jak szybko pojawią się efekty
Decydując się na stosowanie serum do rzęs, należy pamiętać, że pierwsze efekty pojawią się po około czterech tygodniach. Na maksymalny efekt należy jednak poczekać znacznie dłużej, bo nawet pół roku. Jeśli jednak postawiłyśmy na naprawdę wysokiej jakości serum, opłaca się czekać. Rzęsy będą bowiem długie, gęste, naprawdę mocne, a oko zyska niesamowitą oprawę.

Gdzie udać się, jeśli chcemy kupić serum do rzęs?
Kosmetyk ten bez trudu znaleźć można dzisiaj w każdym sklepie kosmetycznym. Również niektóre apteki proponują najwyższej jakości kosmetyki odpowiednio pielęgnujące rzęsy.

W każdym sklepie oferującym kosmetyki znaleźć można aktualnie ogromny wybór serum do rzęs. To kosmetyk, który powinna pokochać każda kobieta. Precyzyjnie dobrany skład oraz regularne stosowanie sprawią, że każda pani będzie mogła cieszyć się zadbanymi, zdrowymi rzęsami, które nie będą podatne na uszkodzenia. Bez wątpienia wysokiej jakości serum do rzęs to kosmetyk, po który warto sięgać nawet wtedy, kiedy nasze rzęsy są nawet dobrej formie. To kosmetyk , który trzeba pokochać.

Leave a comment